Departemen Geologi Sains

Prof. Dr. Ir. Ildrem Syafri, DEA.
NIP. 195807161986031003
NIDN. 0016075803
E-mail : ildrem@unpad.ac.id
Jabatan: Guru Besar
Kepakaran: Petrologi

 


 

Prof. Dr. Ir. Edy Sunardi, M.Sc.
NIP. 196010041986011002
NIDN. 0004106012
E-mail : edy.sunardi@unpad.ac.id
Jabatan: Guru Besar
Kepakaran: Petroleum Geoscience

 


Prof. Ir. Mega Fatimah Rosana, M.Sc., Ph.D.
NIP. 196611051992032003
NIDN. 0005116604
E-mail : mega.fatimah.rosana@unpad.ac.id
Jabatan: Guru Besar
Kepakaran: Geologi Eksplorasi


Dr. Ir. Iyan Haryanto, MT.
NIP. 196304241991011001
NIDN. 0024046305
E-mail : iyan.haryanto@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Geologi Struktur


Dr. Ir. Johanes Hutabarat, M.Si.
NIP. 196004091988101001
NIDN. 0009046006
E-mail : j.hutabarat@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Petrologi


Dr. Ahmad Helman Hamdani, MS.
NIP. 195508281982031005
NIDN. 0028085508
E-mail : ahmad.helman@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Seismik Stratigrafi


Dr. Ir. Emi Sukiyah, MT.
NIP. 196701221997032002
NIDN. 0022016701
E-mail : emi.sukiyah@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Penginderaan Jauh


Dr. Ir. Vijaya Isnaniawardhani, MT.
NIP. 196808181993032003
NIDN. 0018086805
E-mail : vijaya.isnania@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Biostratigrafi


Dr. Winantris, MS.
NIP. 196204281987032001
NIDN. 0028046203
E-mail : winantris@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Mikopaleontologi


Dr. Sc. Yoga Andriana Sendjaja., ST., M.Sc.
NIP. 197210101999031002
NIDN. ‘0010107202
E-mail : yoga.andriana.sendjaja@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran: Sedimentologi


Dr. Eng. Budi Muljana, ST., MT.
NIP. 197006231999031001
NIDN. 0023067001
E-mail : budi.muljana@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor Kepala
Kepakaran:Stratigrafi Indonesia


Euis Tintin Yuningsih, ST., MT., Ph.D
NIP. 197606082001122001
NIDN. 0008067602
E-mail : euis.tintin@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Mineral Optik


Dr. Lia Jurnaliah, M.Si.
NIP. 196211031987032001
NIDN. 0003116203
E-mail : lia.jurnaliah@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Mikropaleontologi


Dr. Ir. Djadjang Jedi Setiadi, M.Sc.
NIP. 196707221994031003
NIDN. 0022076705
E-mail : djadjang@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Stratigrafi


Billy Gumelar Adhiperdhana, ST.,M.Si.
NIP. 197111301999031002
NIDN. 0030117101
E-mail : bill@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Sedimentologi


Dr. Lili Fauzielly, ST., MT.
NIP. 197002251997032002
NIDN. 0025027001
E-mail : lili.fauzielly@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Paleontologi


Abdurrokhim, ST., MT., Ph.D.
NIP. 196810061997031007
NIDN. 0006106806
E-mail : abdurrokhim@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Sedimentologi


Dr. Eng. Agus Didit Haryanto,Ir., MT.
NIP. 196603101994031003
NIDN. 0010036602
E-mail : agus.didit.haryanto@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Geokimia


Ir. Ismawan, MT.
NIP. 195909201991021001
NIDN. 0020095907
E-mail : ismawan@unpad.ac.id 
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Geologi Struktur


Aton Patonah, ST., MT.
NIP. 198002172008122002
NIDN. 0017028005
E-mail : a.patonah@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Petrologi


Adi Hardiyono, ST., MT.
NIP. 197510262006041002
NIDN. 0026107506
E-mail :  adi.hardiyono@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Mineralogi


Dr. Ir. Faizal Muhamadsjah ,MT.
NIP. 196404271991031002
NIDN. 0027046403
E-mail : faizal.muhamadsyah@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Sedimentologi


Ir. Nurdrajat, MT.
NIP. 196402081990031003
NIDN. ‘0008026403
E-mail : nurdrajat.geologi@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Stratigrafi


Faisal Helmi, ST., MT.
NIP. 197803282003121002
NIDN. ‘0028037802
E-mail : faisal.helmi@unpad.ac.id
Jabatan: Lektor
Kepakaran: Geodinamik


Nisa Nurul Ilmi,S.Si., M.Sc.
NIP. 198905092015042003
NIDN. 0009058901
E-mail : nisa.nurul.ilmi@unpad.ac.id
Jabatan: Dosen
Kepakaran: Petrolium Geochimistry


Nanda Natasia, ST., MT.
NIP. 198601232015041005
NIDN. 0023018603
E-mail : nanda.natasia@unpad.ac.id
Jabatan: Dosen
Kepakaran: Teknik Geologi


Kurnia Arfiansyah Fachrudin, ST., MT.
NIP. 197602252016043001
NIDN. ‘0008026403
E-mail : 
Jabatan: Dosen Non PNS
Kepakaran: Teknik Geologi